Še malo pa gremo!
Pa prihaja tako težko pričakovani ponedeljek in mi odhajamo v šolo v naravi.
Gremo v CŠOD Štrk, ki ima za svoj znak štorkljo, ki je znana prebivalka Ptujskega polja.
Ptujsko
polje je ravnina med Ptujem in Ormožem. Skupaj z Dravskim poljem je
največji ravninski del na območju severovzhodne Slovenije. Loči ju raka
Drava. Ptujsko polje leži na levem bregu Drave, Dravsko polje pa na
desnem bregu Drave.
Ogledali
si bomo tudi mesto Ptuj, ki velja za najstarejše mesto v Sloveniji in
slovi po največjem slovenskem pustnem karnevalu, kjer so osrednje znane
slovenske maske kurenti ali koranti.
Torej, pridno pripravite prtljago
in se vidimo v sredo,
4. junija v šoli.
Lepo vas pozdravljata učiteljici Patricija in Edita.





Želim vam srečno vožnjo,poljubček Nikoli.Prosim če ga spomnite da si vzame copate.🤗
OdgovoriIzbriši